„Birštono taurė“ išvažiavo į Kauną

kvitrina.com

Birželio 10 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis kurorto šventės turnyras „Birštono taurė“. Šiemet dėl nugalėtojų vardo susirungė net 21 pora. Į Birštoną suvažiavo patyrę petankės meistrai ir jaunimas. Daugiausiai komandų atstovavo Kaunui (12). Kauniečiai žaidė ir mišriose kitų miestų komandose. Turnyre taip pat dalyvavo šiauliečiai, birštoniškiai ir vienas atstovas iš Vilniaus. Kurorto garbę gynė „Ferrum“ dvejetas (Irma Gedminaitė, Paulius Bagdanavičius), „Apči“ (Vytautas Gedminas su kauniečiu Tautvydu Alensku), „Saulės smūgis“ (Robertas Travkinas su kauniete Giedre Pacevičiūte), „Sencėjaus mokykla“ (Linas Andriekus su kauniečiu Kernium Ribikausku),„B2-B4” (Kęstutis Pranculis, Darius Mankevičius). Turnyras vyko pagal šveicarišką sistemą ir komandos sužaidė po 7 susitikimus.

Po šešias pergales iškovojo du dvejetai – „A3 Vizija“ (Algis Petrauskas ir Linas Budrikas) ir „Apči“.

A3 Vizija 1 vieta

Visgi, pagal papildomus kriterijus „Birštono taurė“ atiteko kauniečiams Algiui Petrauskui ir Linui Budrikui.

Apči  2 vieta

Antri liko „Apči“ vyrukai.

A3  3 vieta

Trečioji vieta atiteko „A3“ duetui Doringai Burneikienei ir Almantui Burneikai (5 pergalės). Šiaulių komanda „Grožis“ taip pat iškovojo 5 pergales, bet liko už prizininkų borto.

Paguodos prizus susišlavė kauniečių komandos „Vilkai“, „Riga“, „Limo“.

Kitos kurorto komandos liko antrajame dešimtuke. „Saulės smūgis“ užėmė 12 vietą, „Ferrum“ – 13, „Sencėjaus mokykla“ – 14, „B2-B4“ – 15.

Taip pat skaitykite