Birštono stadiono atidarymo varžybose – medalių lietus

IMGP1555Birželio 21 d. Birštone vykusiose stadiono atidarymo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo Birštono, Kaišiadorių, Kauno ir Prienų sportininkai.

Lengvaatlečiai varžėsi  100 m, 400 m, 1000 m, šuolio į tolį ir disko metimo rungtyse.
Daugiausiai prizinių vietų iškovojo Kaišiadorių A. M.  Brazausko gimnazijos sportininkai (14). Prienų KKSC ir „Žiburio“ gimnazijos atstovų sąskaitoje 9 medaliai, Birštono SC – 2.

100 m bėgime triumfavo Karolina Staškevičiūtė  iš A. M. Brazausko gimnazijos ir Deividas Juknys iš Prienų.  Antra buvo Jovilė Jakonytė iš Prienų.
Kitoje amžiaus grupėje nugalėjo, pasiekusi asmeninį rekordą, Greta Abugelytė (A. M. Brazausko gimnazija).

400 m distancijoje tarp merginų vėl greičiausia buvo K. Staškevičiūtė, aplenkusi Karoliną Mildažytę iš Prienų (II vieta) ir Guostę Stulginskaitę iš Kaišiadorių (III vieta).

Vaikinų grupėje 400 m bėgime geriausi buvo Modestas Pabiržis (asmeninis rekordas)  ir Dominykas Šalvaitis. Abu sportininkai iš A. M. Brazausko gimnazijos.

1000 m distancijoje merginų grupėje geriausiai pasirodė Jovita Stravinskaitė iš Prienų, palikusi už nugaros Prienų atstovę Agnę Černiauskaitę ir viešnią iš Kaišiadorių Gabiją Cvilikaitę (asmeninis rekordas).

Vaikinų grupėje šioje distancijoje greičiausias buvo Rimgaudas Pabiržis iš A. M. Brazausko gimnazijos. Antras atbėgo  prieniškis Edvinas Stravinskas, trečias liko Birštono SC atstovas Linas Bartkus.

Kitoje amžiaus grupėje nugalėjo bėgikas iš Kaišiadorių Matas Kupčiūnas.

Disko metimo sektoriuje apdovanojimas atiteko Aurimui Spūdžiui, nusviedusiam diską 40,3 m.

Šuolio į tolį rungtyje merginų grupėje toliausiai nušoko G. Abugelytė (4,74 m) iš A. M. Brazausko gimnazijos. Prienų atstovės J. Jakonytė (4,11) ir K. Mildažytė (3,67) užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietas.

Vaikinų grupėje geriausią rezultatą parodė be konkurencijos startavęs Birštono atstovas Gintaras Vaičiukynas (5,53 m). Pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo M. Pabiržis (5,45) iš Kaišiadorių ir Deividas Juknys (5,33) iš Prienų. Prieniškis E. Stravinskas buvo antras (5,17).

Varžybas organizavo Birštono sporto centras. Sporto centro treneriams talkino ir apdovanojo prizininkus trijų olimpiadų dalyvis Daugvinas Zujus.