Birštono sporto ir sveikatingumo centre – Rygos „TTT“ triumfas

IMGP4680

Balandžio 1–2 dienomis Birštono sporto ir sveikatingumo centre vyko „Betsafe Baltijos lygos“ moterų finalinio ketverto kovos. Į Birštoną atvyko po dvi Lietuvos (Vilniaus „Kibirkštis“, Klaipėdos „Neptūnas“) ir Latvijos ( Rygos „TTT“ ir „RSU“) komandas.

Pusfinalių rungtynėse triumfavo „Kibirkštis“ ir „TTT“, kurios sekmadienį susikovė dėl taurės. Dėl trečiosios vietos kovojo „Neptūno“ ir „RSU“ komandos.

Klaipėdos komanda gerai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 20:12, po dviejų – 33:25. Deja, po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pasikeitė kardinaliai. „RSU“ perėmė iniciatyvą ir laimėjo rungtynes 9 taškų skirtumu (62:71).

IMGP4404

Komandai buvo įteikti bronzos apdovanojimai.

Finalinė kova buvo pilna dramatizmo. Tris kėlinius vilnietės užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą (21:15, 23:19, 15:15). Ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo 10 taškų pranašumą (62:52), bet tada situacija pradėjo keistis Rygos komandos naudai. Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. „TTT“ krepšininkės išlygino rezultatą (66:66). „Kibirkšties“ komanda du kartus stojo prie baudos linijos, bet abu kartus po vieną metimą skriejo pro šalį (68:66).

Deja, vilnietės nesugebėjo apsiginti nuo paskutinės „TTT“ atakos, praleido tolimą metimą ir pralaimėjo rungtynes vieno taško skirtumu (68:69). Apmaudus pralaimėjimas, bet toks žaidimas. Gintarės Petronytės 37 naudingumo balų (23 taškai ir 13 atkovotų kamuolių) pergalei neužteko.  Rygos „TTT“ komanda iškovojo Baltijos lygos taurę.

Organizatoriai liko patenkinti Birštono sporto ir sveikatingumo centre suteiktomis sąlygomis. Dvi dienas birštoniečiai ir kurorto svečiai aistringai palaikė savo favoritus.