Birštono siekiamybė – tarptautinis turizmo ir unikalių sveikatos paslaugų karališkasis kurortas

Birštono savivaldybės Taryboje

Spalio 26 d. Birštono savivaldybės Tarybos nariai eiliniame posėdyje nusprendė, jog kurortas 2013-2020 m. sieks tapti tarptautiniu turizmo ir unikalių sveikatos paslaugų karališkuoju kurortu.

Tarybos nariai apsvarstė 20 klausimų. Be diskusijų buvo patvirtintas 2013-2020 metų strateginės plėtros planas bei triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklės. Taip pat buvo nustatytos prevencijos zonos, kuriose bus atlikti triukšmo matavimai (gyvenamasis rajonas prie kelio A16, sankryža prie įvažiavimo į miestą, B. Sruogos g. prie prekybos centro „Norfa“, S. Dariaus ir S. Girėno g. prie prekybos centro „IKI“, teritorija prie sanatorijos „Versmė“ ir bendrovės „Mineraliniai vandenys ir KO“).

Taryba neprieštaravo „Tulpės“ sanatorijos norams nustatyti spec. kainas laikotarpiui tarp lietuviškų ir rusiškų šv. Kalėdų. Tarybos nariai pritarė administracijos siūlymui paimti iš Finansų ministerijos ilgalaikę paskolą Pušyno gatvės rekonstrukcijai ir dviračių tako įrengimui.

Taryba sutiko su siūlymu Romai Zajančkauskienei skirti kūrybinių atostogų metu minimalaus atlyginimo dydžio atlyginimą. Taryba pritarė sprendimui perduoti pagal pasienio (Lietuva-Latvija) bendradarbiavimo projektą įgytą turtą Birštono meno mokyklai ir Birštono kultūros centrui.

Taryba praėjo dinamiškai ir be didesnių diskusijų. Kaip visada, akcentuota, jog klausimai buvo išsamiai apsvarstyti komitetuose.

Taip pat skaitykite