Birštono SC vaikai – treti, pagrindinė komanda – finale

bronza

Marijampolėje vyksta MKML finalinių ketvertų turnyrai, kuriuose dalyvauja dvi Birštono SC komandos – vaikų (2013 m. ir jaunesni) ir pagrindinė.

Birštono SC vaikų komanda kovojo dėl trečiosios vietos su Vilkaviškio „Perlu“. Aurimo Liuizos auklėtiniai po apylygio pirmojo kėlinio (10:9), antrajame „pabėgo“ nuo varžovų (14:6) ir po dviejų kėlinių sukaupė 9 taškų persvarą (24:15). Po didžiosios pertraukos Birštono SC komanda nemažino apsukų ir įtikinamai įveikė „Perlą“ 15 taškų skirtumu (58:43), iškovodama turnyro bronzos apdovanojimus.

Į finalinį ketvertą pirmą kartą patekusi Birštono SC pagrindinė komanda pusfinalyje žaidė su praeitų metų vicečempionais „Išvien“ krepšininkais. Jau pirmajame kėlinyje Aurimo Liuizos auklėtiniai parodė, jog nesiruošia būti statistais ir įgijo 11 taškų persvarą (21:10).  Antrajame kėlinyje vyko apylygė, bet daugiau į puolimą akcentuota kova (24:24), ir po dviejų kėlinių kurorto komanda išsaugojo dviženklį pranašumą (45:34).

B09U6613-773x380

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje pradėjo keistis ne birštoniečių naudai. Trečiajame kėlinyje „Išvien“ krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vieno taško (56:55) ir viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Kėlinio pradžioje Birštono komanda padidino savo pranašumą iki 6 taškų (61:55), bet varžovai nuolat kvėpavo į nugarą (61:60, 66:65). Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Birštono SC krepšininkai spurtavo 14:2 ir įgijo 13 taškų persvarą (80:67). „Išvien“ komanda dar bandė perimti iniciatyvą. Trijų minučių 9:3 (83:76) laimėta atkarpa tik sumažino Birštono komandos persvarą, bet bendram rezultatui įtakos neturėjo ir Aurimo Liuizos auklėtiniai iškovojo pergalę rezultatu 87:79 bei žengė į finalą, kur sekmadienį susitiks su „Veteranų“ komanda.