Birštono „SC Olimpas“ „išrašė“ pirmąjį pralaimėjimą čempionato lyderiams

IMGP4376

Sausio 8 d. Birštono SC „Olimpo“ krepšininkai priėmė KKL II lygos čempionato lyderius „Arko“ komandą. Varžovai į Birštoną atvyko šešiese, o „Olimpo“ komanda savo sudėtyje turėjo 8 žaidėjus.

Jau pirmos rungtynių minutės parodė, jog lengvos pergalės neturėtų tikėtis nei svečiai, nei aikštės šeimininkai. Pirmajame kėlinyje pirmavo tai viena, tai kita komanda, bet dažniau priekyje buvo „Arko“ krepšininkai. Visgi, birštoniečiai pirmąjį kėlinį laimėjo (24:23). Ir kiti kėliniai buvo panašūs.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (42:42), po trijų – 56:56. Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 2 min. „Olimpo“ krepšininkai įgijo 4 taškų pranašumą (70:66). Po minutės svečiai sumažino skirtumą iki 2 taškų (70:68). Per likusį laiką visi metimai skriejo pro šalį, o likus iki rungtynių pabaigos apie 13 sek. E. Keblikas perėmė kamuolį ir nutraukė varžovų ataką. Ir Birštono komanda iškovojo pergalę rezultatu 70:68.

J. Tamošiūnas „Olimpui“ pelnė 16 taškų, M. Knyšius pridėjo 14 (11 atkovotų kamuolių), M. Seilius – 10, E. Keblikas – 8.