Birštono SC komanda – MKML čempionai

B09U0047-773x380

Gegužės 7 d. Marijampolėje vyko MKML-Mantinga čempionato finalas, kuriame susitiko Birštono SC ir „Veteranų“ komandos. Birštoniečiams tai buvo pirmasis finalas šioje lygoje, o „Veteranai“ gynė čempionų vardą. Po įspūdingai sužaisto antrojo kėlinio (33:8) Birštono SC krepšininkai įgijo 22 taškų persvarą (53:31). Antroje rungtynių pusėje „Veteranų“ komanda sumažino atsilikimą iki vieno taško (87:86), bet Birštono SC neišleido pergalės iš savo rankų ( 89:86) ir tapo lygos čempionais. Birštono SC komandai 25 taškus pelnė Dominykas Jurgelionis, 19 – Vakaris Diškevičius, 15 – Mantas Klezys (11 atkovotų kamuolių) 13 – Eitvydas Aleksa.

Birštono SC komanda rungtynes pradėjo susikaupusi ir labai greitai įgijo 8 taškų persvarą (14:6). Bet „Veteranai“ kėlinio pabaigoje ne tik panaikino atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (17:18). Po pirmojo kėlinio Birštono komanda turėjo 3 taškų deficitą (20:23). Antrajame kėlinyje  Birštono SC krepšininkai sukūrė tikrą fiestą ir į varžovų krepšį įmetė 33 taškus, o į savo leido pataikyti 8, ir po dviejų kėlinių turėjo 22 taškų persvarą (53:31). Trečiajame kėlinyje „Veteranų“ komanda pradėjo mažinti atsilikimą. Tiesa, jiems pavyko nuo Birštono SC persvaros nubraukti tik 4 taškus ir po trijų kėlinių kurorto komanda vis dar turėjo dviženklį pranašumą (71:53). Bet ketvirtajame kėlinyje „Veteranai“ pradėjo svaidytis tritaškiais ir likus iki rungtynių pabaigos vienai minutei komandas skyrė tik vienas taškas (87:86). Ir visgi, Aurimo Liuizos auklėtinius lydėjo sėkmė. Per likusį laiką jie sugebėjo pelnyti du taškus ir išsaugoti savo krepšį (89:86). Tai buvo pergalė ir čempionų vardas.