„Birštono SC“ futbolininkai susitvarkė su varžovais antrajame kėlinyje

Birželio 11 d. Birštone buvo sužaistos AAFF pirmenybių rungtynės tarp „Birštono SC“ ir Simno komandų. Nuo 11 val. kurortą „šventinęs“ lietus prieš rungtynes nurimo ir leido komandoms be papildomų sunkumų išsiaiškinti, kas stipresnis.

Rungtynes energingiau pradėjo svečiai ir penktąją mačo minutę privertė aikštelės šeimininkų vartininką išimti kamuolį iš vartų tinklo (0:1). Greitas varžovų įvartis privertė „Birštono SC“ futbolininkus suaktyvinti savo veiksmus ir 23 kėlinio minutę Linas Gusas turėjo gerą progą išlyginti rezultatą, bet mušė netiksliai. Po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu pirmavo svečiai (0:1).

Antrojo kėlinio pradžioje L. Gusas kitos progos nepraleido ir išlygino rezultatą (1:1). Įmuštas greitas įvartis pakurstė aikštės šeimininkų energiją ir jie perėmė iniciatyvą.
14 min. L .Gusas dar kartą pavojingai pagrasino varžovų vartininkui, bet kamuolys praskriejo virš skersinio.  Visgi, po 5 min. kamuolys atsidūrė „Simno“ komandos vartose. Po pakelto kampinio kovoje dėl kamuolio susidūrė varžovų gynėjas ir vartininkas – kamuolys nuo gynėjo galvos įskrido į vartus (2:1).

25 min. pavojingas momentas prie aikštės šeimininkų vartų baigėsi laimingai – Evaldas Daukševičius išmušė kamuolį, kuris skriejo į vartus. „Birštono SC“ komanda vis dažniau svečiavosi varžovų aikštės pusėje ir 34 min. po kampinio L. Gusas pasiuntė dar vieną kamuolį į Simno vartus (3:1).

Rungtynių pabaigoje L. Gusas galėjo įmušti trečiąjį savo įvartį, bet jį akimirksniui, užbaigdamas J. Šerkšno perdavimą į varžovų baudos aikštelę, aplenkė Rimvydas Iškauskas (4:1).

Tai antroji „Birštono SC“ komandos pergalė AAFF pirmenybėse.