„Birštono SC“ futbolininkai neprilygo čempionato lyderiams

Spalio 23 d. „Birštono SC“ futbolininkai sužaidė paskutines AAFF sezono rungtynes, o jų varžovu buvo čempionato lyderiai Alytaus „Rese“ komanda.

Deja, sėkmingai pradėtos rungtynės (1:0) virto kurorto komandos sutriuškinimu. Dar pirmajame kėlinyje alytiškiai į praleistą įvartį atsakė keturiais ir pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 1:4.

Antrasis kėlinys prasidėjo viltingai. Aikštelės šeimininkai pelnė antrąjį įvartį (2:4). Deja, spurtas kurorto futbolininkams nepavyko, nes jie praleido penktąjį įvartį. Tiesa, viltį, kad galima dar pakovoti nors dėl lygiųjų, sužadino uždirbtas ir realizuotas 11 m baudinys (3:5).

Bet Alytaus futbolininkai nebuvo nusiteikę pasiduoti ir iki rungtynių pabaigos pelnė dar 3 įvarčius (3:8).