Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos komiteto diskusijoje

Birželio 6 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dalyvauja Lietuvos savivaldybių asociacijos komiteto diskusijoje „Lietuvos delegacijos Europos Tarybos Vietos ir regionų valdžių kongrese veikla, kuriant efektyvią vietos ir regionų valdžių sistemą“. Numatyta, kad renginyje dalyvaus apie 30 savivaldybių atstovų, o į diskusiją kviečiami Seimo nariai, valdžios atstovai, bendruomenių lyderiai ir mokslininkai.

Diskusijoje Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas pristatys pranešimą apie pastaraisiais metais inicijuotus pokyčius savivaldos sistemoje, kylančius iššūkius ir būtiniausius veiksmus, kurie turi būti įgyvendinti, užtikrinant vietos savivaldos plėtrą ateityje.

Taip pat Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė dalyvaus Seimo Sveikatos reikalų  komiteto ir Seimo Europos informacijos biuro organizuojamos Europos savaitės diskusijoje „Sveikatos turizmo perspektyvos Lietuvoje“. Merės N. Dirginčienės teigimu, sveikatinimo ir sveikatingumo klausimas yra itin aktualus Lietuvos kurortams, svarstant jų vaidmenį sveikatos turizmo perspektyvoje. Todėl svarbu diskutuoti, kaip geriau išnaudoti turizmo bazę ir pritraukti į Lietuvą kuo daugiau turistų. Šiuo metu Birštono savivaldybė ruošia teisinius sveikatos turizmo pagrindus.

Taip pat skaitykite