Birštono savivaldybės merė dalyvavo pasitarime Palangoje

Kovo 23 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dalyvavo Palangoje vykusiame pasitarime dėl viešosios tvarkos, žmonių saugumo ir eismo priežiūros užtikrinimo 2012 m. vasaros sezono metu. Jį organizavo Policijos departamentas.

Pasitarimo metu aptartos kylančios problemos bei galimi jų sprendimo būdai. Kaip teigė policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, šią vasarą kurortams papildomai bus skirta 590 tūkst. litų – tiek pat, kiek praėjusių metų sezonui, o į kurortus papildomai bus komandiruojami policijos bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Išsakytas pasiūlymas, kad pareigūnai daugiau patruliuotų pėsčiomis, o ne automobiliais. Pasak Š. Vaitkaus, atsižvelgiant į ne vienerių metų patirtį galima konstatuoti, jog saugumą užtikrinantys policijos pareigūnai turi būti matomi, tai yra visuomenė policininkus turi matyti patruliuojančius gatvėse. Akivaizdu, jog vien jau uniformuotų pareigūnų buvimas žmonių susibūrimo vietose daugelį drausmina.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas  Renatas Požėla atkreipė dėmesį, jog vietos komisariatams pasiūlyta iki balandžio 30 d. identifikuoti nesaugias kurortų ir kurortinių teritorijų vietas bei objektus ir siūlyti jų savininkams sprendimus gerinant viešojo saugumo situaciją. Jei į siūlymus nebus atsižvelgta – fiksuoti pažeidimus bei siekti šių objektų veiklos apribojimo ar nutraukimo.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite