Birštono savivaldybėje nuo birželio 1 d. vėl atnaujinami vietiniai autobusų maršrutai

IMG_1650

kvitrina.com

Karantinas šalyje pratęsiamas iki birželio 16 d. Tiesa, kartu švelninamos jo sąlygos. Nuo pirmadienio galima bus organizuoti renginius lauke (300 žmonių) ir uždarose patalpose (100 žmonių). Tiesa, reikės laikytis atstumo. Gera žinia ta, jog jau bus leidžiami sporto renginiai su žiūrovais.

Grįžta ir autobusų susisiekimas vietiniais maršrutais. Štai, Birštono savivaldybė nuo pirmadienio grąžina autobusų maršrutus Birštonas-Nemajūnai-Siponys ir Birštonas-Puzonis. 

O dabar šiek tiek informacijos apie koronavirusą. Mūsų kraštas ir toliau lieka vienu saugiausių šalyje. O Lietuvoje bendras susirgusiųjų koronavirusu skaičius padidėjo iki 1647 asmenų. Per gegužės 26 d. prisidėjo 8 nauji atvejai. Užfiksuoti ir 23 pakartotiniai teigiami rezultatai. Koronavirusu serga 389 asmenys, pasveiko 1184. Dėl atvertų sienų didėja saviizoliacijoje esančių asmenų (550). Bet susirgimai koronavirusu stabilizavosi, todėl kas savaitę vyksta karantino sąlygų švelninimas. 

Per gegužės 27 d. užfiksuoti 9 nauji ir 14 pakartotinų teigiamų testų. Bendras skaičius susirgusiųjų padidėjo iki 1656 asmenų. Pasveiko 1193 asmenis, serga – 387, mirė  68 , dar 8 asmenys sirgo koronavirusu, bet mirė dėl kitų ligų.  Saviizoliacijoje yra 495 asmenys.

Visgi, žmonės turi išlikti budrūs ir laikytis atstumo, ypač ten, kur susirenka daug žmonių, dėvėti apsaugines kaukes. Šiomis dienomis Prienuose, Laisvės aikštėje, vykata mugė, ir gaila, kad ne visi pardavėjai ir pirkėjai dėvi apsaugines kaukes.

Taip pat skaitykite