Birštono savivaldybės rinkėjai skubėjo atiduoti balsus

thumbPagal VRK pateiktus duomenis, per 3 išankstinio balsavimo dienas Birštono savivaldybėje savivaldos rinkimuose pareigą atliko 11,29 proc. (462 iš 4091) gyventojų, turinčių balsavimo teisę. Savivaldybėje balsavo 236 rinkėjai, spec. paštu – 32, namuose – 194.
Prienų rajono savivaldybėje iš anksto balsavo 2021 gyventojas (8,06 %). Iš jų 582 savivaldybėje, spec. paštu – 232, namuose – 1207. Iš viso Prienų rajono savivaldybėje balsavimo teisę turi 25077 gyventojų.

Naujienų portalas kvitrina.com jau rašė, jog Prienų PK pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vieno kandidato į tarybą galimo rinkėjo papirkinėjimo.

Vasario 27 d. VRK patenkino Prienų rajono apylinkės prokuratūros prašymą dėl visuomeninio rinkimų komiteto „Už pasitikėjimą, atsakomybę ir sėkmę“ kandidato į tarybą Marijaus Makštučio teisinės neliečiamybės panaikinimo.
VRK posėdyje dalyvavęs M. Makštutis teigė, jog jis rinkėjo nepapirkinėjo, o tik bendravo. Policijos surinktoje medžiagoje įvardijama, jog asmuo, su kuriuo „bendravo“ M. Makštutis, balsavo taip, kaip buvo nurodyta jam įteiktame biuletenio pavyzdyje.

Taip pat skaitykite