„Birštono“ petankės komandai – Baltijos 2014 taurė

IMG_4839Liepos 5 d. Estijos mieste Valga vyko trečiasis petankės Baltijos taurės etapas. Varžybose dalyvavo komandos iš trijų Baltijos šalių, tarp jų ir „Šilagėlės“ klubo komanda „Birštonas“ (Vytautas Gedminas, Vytautas Vaitkevičius, Paulius Bagdanavičius ir Kastytis Pažemeckas).

Trečiajame etape „Birštono“ komanda sėkmingai įveikė kvalifikacinį barjerą ir su geriausiu rezultatu pateko į finalinį aštuntuką. Pirmajame kvalifikaciniame etape buvo įveikta „Boules“ komanda iš Latvijos (11:9), antrajame – „Valga 1“ iš Estijos (11:4), trečiajame – „Duktas“ iš Lietuvos (13:5), ketvirtajame – „Bozhe“ iš Latvijos (8:5).

Deja, ketvirtfinalyje „Birštono“ komanda sausai (0:13) pralaimėjo „Valga 3“ komandai iš Estijos. Kovoje dėl 5-8 vietų 8:9 buvo nusileista „Dukto“ vyrams ir 13:10 įveikta „Valga 4“ komanda iš Estijos. Bendroje įskaitoje iškovota 7 vieta (12 taškų).

Primename, jog Šiaulių etape „Birštono“ komanda buvo pirma (20 taškų), antrajame Ropazi etape surinko 14 taškų. Suvedus visų trijų etapų rezultatus paaiškėjo, jog Baltijos taurę iškovojo „Birštono“ komandos vyrai (46 taškai). Antroje vietoje su 45 taškais liko „Dukto“ trejetas, o trečioje – „Kurare“ ekipa (43).

Povilas Reibutis

Taip pat skaitykite