Birštono „Olimpui“ pergalė išslydo iš rankų ketvirtajame kėlinyje

olimpas_mamosiunasVasario 11 d. Birštono „Olimpo“ krepšininkai žaisti KKL „C“ lygos rungtynes į Kauną išvyko be kelių pagrindinių žaidėjų. Prieš mačą kurorto komandos treneris jaudinosi, jog bus sudėtinga kovoti dėl pergalės.

Pirmasis kėlinys su Kauno technikos kolegija patvirtino trenerio įžvalgas ir jo auklėtiniai po pirmojo kėlinio „uždirbo“ 7 taškų deficitą (25:18).

Antrajame kėlinyje reikalai aikštelėje pradėjo gerėti. „Olimpo“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių sumažino skirtumą iki 3 taškų (49:46).

Panašiai vystėsi žaidimas ir trečiajame kėlinyje. Birštono komanda išlaikė iniciatyvą savo rankose ir po trijų kėlinių vienu tašku lenkė varžovus (65:66).

Deja, ketvirtajame kėlinyje nepavyko išlaikyti žaidimo kontrolės. Varžovai laimėjo vieną iš atkarpų 9:0 ir likus iki kėlinio pabaigos 2 min. pirmavo rezultatu 84:77. Birštono krepšininkai pakilo į lemiamą spurtą, bet  pasivyti varžovų neužteko laiko (84:82).

Osvaldas Brazdžionis pelnė 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių, Mindaugo Knyšiaus sąskaitoje 24 taškai, Justino Tamošiūno -23.