Birštono „Olimpui“ nepadėjo ir savo sienos

IMGP3789Vasario 8 d. Birštono „Olimpas“ savo aikštėje žaidė KKL „C“ lygos rungtynes su „Kauno“ komanda.

Visus kėlinius vyko permaininga kova. Tiesa, jau pirmajame kėlinyje svečiai iš Kauno parodė, jog atvažiavo pergalės (24:27). Tiesa, antrajame „Olimpo“ krepšininkai buvo per žingsnį geresni ir po dviejų kėlinių įgijo vieno taško persvarą (49:48).
Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo 4 taškų pranašumą (51:55). Bet ir šioje situacijoje aikštelės šeimininkai surado jėgų persverti rezultatą savo naudai (59:58).
Ketvirtajame kėlinyje situacija keitėsi žaibiškai. Kėliniui įpusėjus „Olimpo“ krepšininkai sugebėjo padidinti persvarą iki 4 taškų (67:63). Deja, bet kelios nepavykusios atakos leido varžovams įgyti 2 taškų pranašumą (67:69). O likus iki rungtynių pabaigos 2 min. komandas jau skyrė 5 taškai (67:72). Visos aikštelės šeimininkų pastangos pakeisti situaciją nedavė naudos, nors buvo labai stengiamasi (71:77).