Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą

IMGP3370Kovo 1 d.  KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse „Grizliai“ Birštone tapo formaliais aikštės šeimininkais rungtynėse prieš vietos „Olimpo“ komandą. Jau pirmoje dvikovoje Birštono „Olimpas“ paklojo tvirtus pamatus bendrai serijos pergalei, todėl  rungtyniaudami svečių teisėmis savo aikštelėje turėjo tiesiog neiššvaistyti sukaupto 20-ies taškų bagažo pirmoje dvikovoje. Vis tik „Olimpas“ ir antrose rungtynėse pasistengė įrodyti, kad jų pirmoji solidi pergalė nebuvo atsitiktinumas, ir šį kartą sutriuškino varžovus rezultatu (94:121).

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo Birštono „Olimpas“ (2:6), tačiau neilgai trukus „Grizliai“ persvėrė rungtynių rezultatą (7:6). Tiesa, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada kauniečiai buvo priekyje. Ilgainiui Birštono „Olimpo“ žaidėjai perėmė iniciatyvą ir ėmė dominuoti aikštėje. Greitai birštoniečių pranašumas tapo dviženklis (9:20). Per likusį ketvirčio laiką svečiai savo persvarą padidino dar vienu tašku (18:30).

Antrojo kėlinio pradžioje „Grizliai“ sugebėjo kuriam laikui stabilizuoti padėtį ir net sumažino savo deficitą iki 5-ių taškų (35:40). Tačiau netrukus „Olimpo“ žaidėjai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 0:12 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas (35:52). Vis tik kauniečiai nebuvo linkę pasiduoti ir leistis anksčiau laiko sutriuškinami. Šeimininkai kėliniui baigiantis laimėjo atkarpą 10:4 ir savo atsilikimą sumažino iki 11-os taškų (45:56).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Grizliai“ savo atsilikimą sumažino iki 10-ies taškų (51:61). Tačiau tada savo žodį tarė Birštono „Olimpo“ toliašaudė artilerija, kuri padėjo svečiams laimėti atkarpą 2:19 ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 27-ių taškų (53:80). Per likusį ketvirčio laiką komandos kiek nusiramino ir žaidimas išsilygino, tačiau tapo daugiau nei akivaizdu, kad ketvirtasis kėlinys šioje serijoje taps tik formalumu (61:88).

Ketvirtojo kėlinio metu nė viena iš komandų nerodė didelės motyvacijos ir rungtynės tapo panašios į „žvaigždžių dienos“ šventę. Dar daugiau, likus rungtyniauti kiek mažiau nei septynias minutes „Grizliai“ liko keturiese. Nepaisant to, abi ekipos ėmė rungtyniauti žiūrovams ir surengė tritaškių šou. Iš kėlinio rezultato galima suprasti, kad tiek svečiams, tiek šeimininkams sekėsi labai panašiai. Puolime komandos, surinkusios po 33 taškus, per kėlinį leido sirgaliams pasigrožėti rezultatyviomis atakomis, o galutinis susitikimo rezultatas (94:121).

„Olimpui“ daugiausiai taškų pelnė Mindaugas Knyšius (27).

Birštono „Olimpas“ keliauja į kitą etapą, kur jų jau laukia SK „Neveronys“.