Birštono „Nemunas“ pradėjo kovas KAFF Futsal I lygos čempionate

IMGP0906

Prasidėjo KAFF Futsal I lygos čempionatas, kuriame dalyvauja ir Birštonui atstovaujantis „Nemunas“. Komanda jau sužaidė dvejas rungtynes.

Pirmose rungtynėse „Nemunas“ susitiko su Kėdainių komanda ir ilgą laiką žaidimas buvo apylygis (1:1, 2:2, 3:3). Bet antroje antrojo kėlinio pusėje kėdainiečiai pelnė 3 įvarčius ir laimėjo rungtynes. „Nemuno“ komandai įvarčius pelnė Darius Urbelionis, Artūras Armonas, Benas Olencevičius.

Gruodžio 1 d. „Nemuno“ varžovai buvo Kauno policijos futbolininkai.

Kauniečiai pirmieji pelnė įvartį, bet mūsų krašto komanda dar pirmajame kėlinyje atsakė 4 tiksliais smūgiais (4:1). Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė įvarčiais (5:2), bet vėliau „Nemunas“ pelnė 6 įvarčius ir padidino savo persvarą iki 10 taškų (12:2). Rungtynių pabaigoje kauniečiai pelnė dar vieną įvartį. „Nemuno“ komanda iškovojo pirmąją pergalę čempionate (12:3) ir užima antrąją vietą.

Įvarčius „nemuniečiams“ mušė Artūras Armonas (3), Lukas Odincovas (3), Deividas Stradalovas (2), Eitvydas Juškevičius (2), Mantas Karčiauskas, Remigijus Gaižius.