Birštono „Milastos“ krepšininkai Utenoje pralaimėjo jau laimėtas rungtynes

Spalio 28 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ B diviziono išvykos rungtynes su Utenos „Juventus-Užpaliai“ komanda. Aurimo Liuizos krepšininkai prastai pradėjo (9:1), bet sugebėjo atsitiesti ir ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir laimėti pirmąjį kėlinį 6 taškų skirtumu (14:20). Antrajame kėlinyje Birštono komanda užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą (14:27, 24:36, 29:43, 32:46) ir po dviejų kėlinių pirmavo 13 taškų skirtumu (35:48).

Trečiajame kėlinyje situacija pradėjo keistis. Aikštelės šeimininkai išnaudojo Birštono komandos klaidas ir likus iki kėlinio pabaigos apie minutei sumažino atsilikimą iki 4 taškų (52:56). Visgi, „Milastos“ vyrukai kėlinio pabaigą sužaidė užtikrintai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 10 taškų persvarą (52:62).

Ir ketvirtajame kėlinyje ilgą laiką Aurimo Liuizos auklėtiniai užtikrintai savo rankose laikė žaidimo eigą (58:70, 63:75). Likus iki jo pabaigos apie 3 minutėms komandas skyrė 7 taškai (68:75), o jau po dviejų minučių tik 2 taškai (73:75).

Likus 11 sek. komandas skyrė 4 taškai (73:77), bet tada birštoniečiai subyrėjo – neužpuolė, prasižengė, prarado kamuolį ir leido aikštelės šeimininkams išlyginti rezultatą (77:77).

Pratęsimo metu situacija vis prastėjo ir „Milasta“ pralaimėjo rungtynes rezultatu 82:86.

Tiesą pasakius, komandos žaidimo paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis suprasti neįmanoma. Rungtynės jau buvo laimėtos, bet, deja, iš Utenos komanda išvažiavo nuleidusi galvas.

Laurynas Miknevičius pelnė 19 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Ignas Bilinskas – 16 taškų (8 atkovoti kamuoliai), Eivydas Aleksa – 11 taškų (11 atkovotų kamuolių).