Birštono „Milastos“ krepšininkai nepasigailėjo varžovų

Rugsėjo 27 d. vakare Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė antrosios „Perkūno taurės“ turnyro grupės rungtynes su R2P komanda. Aurimo Liuizos auklėtiniai perėmė žaidimo iniciatyvą nuo rungtynių pradžios (2:12) ir vėliau didino savo pranašumą (14:28). Kėlinio pabaigoje varžovams pavyko sumažinti skirtumą iki 9 taškų (19:28).

Antrajame kėlinyje Birštono komanda tęsė savo pergalingą žygį, žingsnis po žingsnio didindama savo persvarą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 26 taškai (39:65).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Uraganinis Birštono „Milastos“ puolimas padidino kurorto krepšininkų pranašumą iki 42 taškų (44:86), o po trijų kėlinių komandas skyrė 38 taškai (56:94). Ketvirtajame kėlinyje žaidimo tempas sumažėjo. Tiesa, jo pradžioje Birštono komanda atkūrė 42 taškų persvarą (58:100), bet rungtynių pabaigoje R2P komanda pasistengė ir šiek tiek sumažino triuškinantį atsilikimą (75:108).

Aurimas Liuiza leido pasireikšti visiems 12 žaidėjų. 6 jų pelnė 10 ir daugiau taškų, o lyderiai buvo Ignas Bilinskas (20 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 27 naudingumo balai) ir Kostas Damijonaitis (17 taškų, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 22 naudingumo balai). Jiems sėkmingai talkino Laurynas Miknevičius (14), Dominykas Jurgelionis (12), Eivydas Aleksa (11), Dominykas Gružinskas (10). Iš viso taškus pelnė 11 iš 12 žaidėjų.

Po dviejų pergalių Birštono „Milastos“ krepšininkai užsitikrino vietą turnyro pusfinalyje.