
Gruodžio 13 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono namų rungtynes su KK „Trakai“. Nors svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau (0:5), aikštelės šeimininkai sukluso, laimėjo kelių minučių atkarpą 16:3 ir įgijo 12 taškų persvarą (16:8). Spurto lyderiu tapo Eivydas Aleksa. Antroje pirmojo kėlinio pusėje lyderio vaidmenį perėmė Osvaldas Braždžionis ir po pirmojo kėlinio Birštono komanda jau turėjo 12 taškų pranašumą (28:16).
Bet tai buvo tik pradžia. Antrajame kėlinyje „Milastos“ komanda tęsė dominavimą aikštelėje. Eivydo Aleksos, Vakario Diškevičiaus, Osvaldo Braždžionio vedama Birštono komanda žingsnis po žingsnio didino persvarą ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudama 21 tašku (58:37).
Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai subombardavo svečius tolimais metimais. Įsismarkavęs Dominykas Jurgelionis pelnė keturis tritaškius iš eilės ir po trijų kėlinių komandas skyrė 34 taškai (93:59). Kėlinio eigoje Aurimo Liuizos auklėtiniai pirmavo ir 37 taškų skirtumu (91:54). Ketvirtasis kėlinys nebuvo rezultatyvus, bet aikštelės šeimininkai sugebėjo padidinti savo persvarą iki 35 taškų (106:71). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kostas Damijonaitis buvo padidinęs kurorto komandos pranašumą iki 38 taškų (97:59).
Net 7 „Milastos“ krepšininkai pelnė dviženkles taškų sumas. Po 18 taškų pelnė Dominykas Jurgelionis ir Osvaldas Braždžionis, po 14 – Vakaris Diškevičius ir Eivydas Aleksa, po 12 – Ignas Bilinskas, Laurynas Miknevičius ir Kostas Damijonaitis. Mantas Klezys atkovojo 13 kamuolių.
Birštono krepšininkai su 10 pergalių ir vienu pralaimėjimu B diviziono A grupėje tvirtai žengia antroje turnyrinės lentelės vietoje.