Birštono „Milastos“ krepšininkai galingai spurtavo ketvirtajame kėlinyje, bet to pergalei neužteko

Birštono „Milastos“ krepšininkai sausio 6–7 dienomis dalyvauja keturių komandų tarptautiniame turnyre Estijoje. Sausio 6 d. Aurimo Liuizos auklėtiniai žaidė su Eesti Maaülikool/Evocon komanda. Deja, Birštono krepšininkai sunkiai pradėjo rungtynes ir leido Estijos komandai diktuoti žaidimo eigą (10:17). Antrajame kėlinyje „Milastos“ varžovai sėkmingai kontroliavo rungtynes ir kėliniui įpusėjus turėjo 15 taškų persvarą (11:26). Antroje antrojo kėlinio pusėje Birštono komandai pavyko dalinai sustabdyti varžovų dominavimą (22:35).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir po jo tarp komandų išliko 13 taškų skirtumas (38:51). Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje Birštono komanda galingai spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (62:65). Deja, bet tokio proveržio pergalei neužteko.

Ignas Bilinskas pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių. Lauryno Miknevičiaus sąskaitoje 13, Eitvydo Aleksos – 12 taškų.