Birštono „Milastos“ krepšininkai – bronzos laimėtojai tarptautiniame turnyre

Sausio 6–7 dienomis Birštono „Milastos“ krepšininkai Estijoje dalyvavo tarptautiniame keturių komandų turnyre. Po šeštadienio pralaimėjimo šiandien Aurimo Liuizos auklėtiniai kovojo dėl trečiosios vietos. Birštono komandos varžovais buvo KK „Paulus“.

Šį kartą „Milastos“ krepšininkams priprasti prie varžovų žaidimo stiliaus reikėjo tik vieno kėlinio (18:17), o vėliau jie dominavo visuose kėliniuose (25:15, 25:22, 22:13).  Po dviejų kėlinių lietuviai turėjo 11 taškų persvarą (43:32). Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Milastos“ komanda sugebėjo išlaikyti iniciatyvą ir po trijų kėlinių padidino persvarą iki 14 taškų ( 68:54).

Ketvirtajame kėlinyje Aurimo Liuizos auklėtiniai neleido varžovams net pagalvoti apie pergalę, laimėjo rungtynes 23 taškų skirtumu (90:67) ir iškovojo trečiąją vietą. Ir šiose rungtynėse Birštono komandai daugiausiai taškų pelnė Ignas Bilinskas (21 taškas, 11 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai). Lyderiui sėkmingai talkino Laurynas Miknevičius (19 taškų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Eivydas Aleksa (12, 4, 6), Dominykas Jurgelionis (11), Osvaldas Braždžionis (10, 8, 8).