Birštono „Milastos“ komandai nepavyko iškovoti trečiosios vietos „Perkūno taurės“ turnyre. Pralaimėta po pratęsimo

Karolis Urba

Spalio 6 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Perkūno taurės“ turnyro rungtynes dėl trečiosios vietos su Kazlų Rūdos „Kauno kolegija-Ataka“ komanda. Visas rungtynes vyko permaininga kova.

Birštono komanda įsivažiavo tik antrajame kėlinyje ir po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų pranašumą (51:42). Trečiajame kėlinyje iniciatyva buvo prarasta, bet po trijų kėlinių visgi dar pirmavo dviem taškais (68:66). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos vienai minutei „Milasta“ turėjo vieno taško persvarą (82:81). Bet Kazlų Rūdos komanda išlygino rezultatą (82:82) ir reikėjo žaisti pratęsimą. Birštoniečiai pratęsimo pradžioje dar pirmavo vienu tašku (85:84), bet vėliau pateko į nesėkmių ruožą ir nesugebėjo pelnyti nei vieno taško, o varžovai įmetė 11 ir laimėjo rungtynes (85:95). Birštono komandai taškus pelnė 12 žaidėjų. Igno Bilinsko sąskaitoje 18 taškų, 9 atkovoti kamuoliai. Matas Zutkis įmetė 15, Laurynas Miknevičius – 12, Ignas Pikas -10.