Birštono mero taurė iškeliavo į Šiaulius

IMG_4167

kvitrina.com

Rugsėjo 3 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis Birštono mero taurės petankės dvejetų  turnyras, kuriame dalyvavo žaidėjai iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Prienų ir Birštono.

Dėl mero taurės kovojo 13 porų. Tarp jų ir žaidėjai iš mūsų krašto.

Birštonietis Vytautas Gedminas žaidė poroje su Matu Gaurilčiku iš Kauno, birštonietis Linas Andriekus – su kauniečiu Gintaru Račkumi, Vytautas Vaitkevičius iš Prienų – su kauniečiu Ričardu Gaška, birštonietė Greta Gedminaitė – su Pauliumi Bagdanavičiumi iš Prienų rajono.

Po keturių kvalifikacinių turų geriausią rezultatą parodė Vytautas Gedminas ir Matas Gaurilčikas, kurie iškovojo visas pergales. į finalinį aštuntuką pateko visos komandos su mūsų krašto žaidėjais, taip pat Kauno, Vilniaus  ir Šiaulių.
Ketvirtfinalio poras sudarė Matas Gaurilčikas ir Vytautas Gedminas (1) su Algiu Petrausku ir Kastyčiu Pažemecku (8), Julija Bruklienė ir Jūrius Bruklys (2) – Greta Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius (7), Linas Andriekus ir Gintaras Račkus (3) – Renata Abromavičiūtė ir Paulius Rulinskas (6), Rolandas Žinevičius ir Edvardas Paulauskas (4) – Vytautas Vaitkevičius ir Ričardas Gaška  (5). Deja, komandos, kuriose žaidė mūsų krašto žaidėjai, į pusfinalį nepateko.

Pirmajame pusfinalyje kovojo Algio Petrausko ir Kastyčio Pažemecko (Kaunas) bei Rolando Žinevičiaus ir Edvardo Paulausko (Šiauliai) dvejetai. Šiauliečiai pranoko (13:1) kauniečius ir pateko į finalą. Antrasis pusfinalis buvo žymiai atkaklesnis. Šiauliečiai Renata Abromavičiūtė ir Paulius Rulinskas 10:9 įveikė vilniečius Juliją ir Jūrių Bruklius ir tapo antraisiais finalo dalyviais.

IMG_4161

Šiaulietiškasis finalas buvo sėkmingesnis Rolandui Žinevičiui ir Edvardui Paulauskui. Jie nugalėjo Renatą Adomavičiūtę ir Paulių Rulinską rezultatu 13:4 ir tapo turnyro nugalėtojais.

IMG_4164

Renata ir Paulius liko antri. Trečiąją vietą iškovojo kauniečiai Algis Petrauskas ir Kastytis Pažemeckas, kurie bronzinėje kovoje 10:4 nugalėjo vilniečius Juliją ir Jūrių Bruklius.

Penktąją vietą iškovojo Greta Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius, kurie principingoje kovoje atsirevanšavo už pralaimėjimą kvalifikacijoje Vytautui Gedminui ir Matui Gaurilčikui (10:9). Vytautas Vaitkevičius ir Ričardas Gaška pranoko Liną Andriekų ir Gintarą Račkų (13:9) bei užėmė 7-ąją vietą. Varžovai liko aštunti.

IMG_4160

Paguodos turnyrą laimėjo Gintaras Labanauskas ir Gytis Pažemeckas.

IMGP8427

Varžybų vyr. teisėja – Irma Bagdanavičienė.

Taip pat skaitykite