Birštono merės taurė iškeliavo į Šiaulius, „Šilagėlė“‒ šešta

_IGP9996

kvitrina.com

Rugsėjo 11 d. Birštono petankės aikštyne Kauno, Šiaulių, Birštono ir Ventspilio (Latvija) dvejetų komandos kovojo dėl Birštono merės taurės. Iš viso turnyre varžėsi 15 komandų. Daugiausiai petankės aistruolių atvyko iš Kauno ir Šiaulių.  Birštonui šį kartą atstovavo „Šilagėlės“ (Vytautas Gedminas, Paulius Bagdanavičius) ir „Kontrolinio šūvio“ (Linas Andriekus ir kaunietis Eventas Jočionis) komandos.

Po atrankos etapo paaiškėjo 8 stipriausios poros, tarp jų ir „Šilagėlės“ dvejetas, kuris atrankoje iškovojo 2 pergales. „Kontrolinio šūvio“ vyrukai į finalinį aštuonetą nepateko ir kovojo paguodos turnyre.

Deja, „Šilagėlės“ komanda ketvirtfinalyje 6:10 nusileido „A3“ porai ir prarado galimybę kovoti dėl Birštono merės taurės.

Susitikimuose dėl 5-8 vietų birštoniškiai 12:9 įveikė Latvijos moterų „Duet“ porą (Aida Petersona ir Eva Martisone), bet turėjo pripažinti „RB“ komandos iš Šiaulių pranašumą (6:8) ir galutinėje turnyro rikiuotėje užėmė 6 vietą.

„Kontrolinio šūvio“ duetas bendroje įskaitoje liko 11-as (trečioji vieta paguodos turnyre).

Paguodos turnyro ketvirtfinalyje  L. Andriekus su partneriu 11:9 įveikė „Eurikos “ dvejetą, 7:12 pralaimėjo „Statybinių medžiagų“ duetui ir 13:5 sutriuškino „Brolius“.

Turnyro finale dėl Birštono merės taurės susitiko dvi Šiaulių komandos ‒ „VP“ ir „Tie tai geri“. Sėkmė lydėjo Voldemarą Barakauską ir Paulių Rulinską. Eridanas Jankauskas ir Ričardas Balčiauskas liko antri.

Trečiąją vietą iškovojo „Šančių“ dvejetas (Linas Budrikas, Tautvydas Alenskas).

Taip pat skaitykite