Birštono merės susitikimas su verslu: karališki „Vytautas Mineral SPA“ pusryčiai, diskusijos, skaičiai ir faktai

IMG_4067

Vacys Staknys

Gegužės 30 d. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė pakvietė verslo atstovus į mero pusryčius, kuriais šį kartą pasirūpino SPA namai „Vytautas Mineral SPA“.

Susitikimo pradžioje merė pasidžiaugė, jog savivaldybė buvo įvertinta „Adventur“ parodoje ir patikino, jog tai bendras savivaldybės ir verslo laimėjimas. Taip pat ją džiugina, jog kurortas keičiasi ir mieste lieka vis mažiau apleistų pastatų. Birštono TIC direktorė Rūta Kapačinskaitė pateikė informaciją apie turistų srautus. Buvo pastebėta, jog turistai grįžta, plečiasi ir šalių geografija. Tiesa, kalbinti sanatorijų ir viešbučių vadovai nebuvo tokie užtikrinti, nes komercinių klientų užimtumas kol kas neatitinka lūkesčių. ARATC direktorius Algirdas Reipas, pagyręs Birštono savivaldybę už gerus atliekų rūšiavimo rodiklius, atkreipė dėmesį, jog šis rodiklis tik trečias jų aptarnaujamoje teritorijoje. Taip pat buvo išsakytos pastabos verslui dėl stiklo ir kitų atliekų rūšiavimo problemų. Savivaldybės vyr. architektas Mantas Michaliunjo pristatė Birštono įvaizdžio perspektyvas ir jau įvykdytus projektus.

Birštono policijos vadovas Andrius Petkevičius paprašė sanatorijų atstovų dalintis informacija apie didelius poilsiautojų srautus, kad galima būtų užtikrinti saugumą.

20230530_120109

Ir, aišku, Birštono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Roma Žentelienė papasakojo apie vykstančius renginius. Buvo pristatyta kurorto šventė.

Šiek tiek nerimo verslo atstovams sukėlė savivaldybės norai apmokestinti automobilių stovėjimą. Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į nesaugų transporto judėjimą žvyrkeliu prie rogučių atrakciono.Visgi, galima teigti, jog susitikimo „vinimi“ tapo tikrai karališki „Vytautas Mineral SPA“ pateikti keturių patiekalų pusryčiai. Reikia manyti, tokie susitikimai padeda suderinti verslo ir savivaldybės interesus, o kartu ir spręsti turistų pritraukimo į kurortą klausimus.

Taip pat skaitykite