„Birštono kurorto taurės“ dvejetų petankės turnyrą laimėjo Irma Bagdanavičienė ir Rolandas Kukcinavičius


kvitrina.com

Birželio 9 d. Birštono petankės aikštyne vyko tradicinis dvejetų petankės turnyras „Birštono kurorto taurė“, kuriame dalyvavo 11 dvejetų iš Birštono, Kauno, Raudondvario, Šiaulių, Prienų, Prienų rajono ir Vilniaus.
Buvo žaidžiami keturi kvalifikaciniai turai. Vėliau keturios geriausios komandos kovojo dėl nugalėtojų vardo, o likusios – dėl penktosios ir kitų vietų.
Į finalinį ketvertą prasimušė Algis Petrauskas / Linas Budrikas, Almantas Burneika / Robertas Travkinas, Gintaras Račkus / Ričardas Gaška, Irma Bagdanavičienė / Rolandas Kukcinavičius.
Kvalifikacijos lyderiai Algis Petrauskas ir Linas Budrikas pusfinalyje turėjo pripažinti Irmos Bagdanavičienės ir Rolando Kukcinavičiaus pranašumą (8:9), o Gintaras Račkus ir Ričardas Gaška – Almanto Burneikos ir Roberto Travkino (8:9).

Kovoje dėl trečiosios vietos Gintaras Račkus ir Ričardas Gaška 13:0 įveikė Algį Petrauską ir Liną Budriką. Finale vyko atkali kova tarp Irmos Bagdanavičienės ir Rolando Kukcinavičiaus bei Almanto Burneikos ir Roberto Travkino. Irma ir Rolandas įveikė varžovus 7:6 ir tapo turnyro nugalėtojais.
Paguodos varžybas laimėjo Renata Abromavičiūtė ir  Edvardas Paulauskas (5-oji vieta bendroje įskaitoje). Kraštiečiai Vytautas Gedminas ir Vytautas Vaitkevičius liko septinti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą