„Birštono“ krepšininkų septynetas „sumalė“ varžovus iš Žiežmarių

IGP1145

Tęsiasi kovos Mažųjų miestelių krepšinio lygoje. Mūsų kraštui šioje lygoje atstovauja tik viena „Birštono“ komanda.
Sausio 30 d. „Birštono“ krepšininkai kurorto gimnazijos salėje priėmė Žiežmarių“ komandą. Tiesa, šias rungtynes pavadinti dvikova sudėtinga, nes aikštelės šeimininkai tiesiog sumalė varžovus į miltus. Rungtynės buvo laimėtos 48 taškų skirtumu (101:53). „Birštono“ krepšininkai laimėjo visus kėlinius. Mažiausias skirtumas buvo trečiajame kėlinyje (3 taškai), kiti kėliniai buvo laimėti  dviženkliu (12, 22, 11) taškų skirtumu.
Daugiausiai taškų į „Birštono“ komandos pergalingą krepšelį įnešė Raimundas Gerbutavičius. Jo sąskaitoje 24 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai. Ir kiti kurorto komandos krepšininkai buvo aktyvūs. Vaidas Palaikys pelnė 17 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, Justas Tamošiūnas – 16 (7), Rokas Marcinkevičius – 15 (11).