„Birštono“ krepšininkai toliau klimpsta į pralaimėjimų liūną

IGP1316-364x245

Lietuvos mažųjų miestelių lygoje žaidžiančiai „Birštono“ komandai atėjo sunkūs laikai. Komanda antrajame čempionato etape dar nepajuto pergalės skonio. Vasario mėnesį „Birštono“ vyrukai patyrė tris pralaimėjimus iš eilės.

Antrasis etapas prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu Juškonių SK „Pauliukai“ (48:83). Mantas Jančiauskas pelnė 18 taškų, 11 pridėjo Orestas Aleksynas.

Šeduvoje rungtynės buvo labai atkaklios. Po prastokai sužaistos pirmosios mačo pusės (72:58), antroje „Birštono“ komanda pradėjo kabintis ir įžiebė viltį išvengti pralaimėjimo. Trečiajame kėlinyje pagerėjęs puolimas naudos nedavė, nes toliau šlubavo gynyba. Lemiamame kėlinyje kurorto krepšininkai surengė galingą spurtą ir sugebėjo sumažinti skirtumą. Deja, 9 taškų skirtumu laimėtas kėlinys negarantavo pergalės ir buvo patirtas antras pralaimėjimas iš eilės (94:89). Mindaugas Knyšius į varžovų krepšį įmetė 29 taškus, 18 pridėjo Rokas Marcinkevičius.

Nepadėjo „Birštono“ komandai ir namų sienos. Rungtynės su Beižionių SK „Gija“ buvo paleistos (19:32) jau antrajame kėlinyje, nors pirmasis kėlinys buvo laimėtas net 10 taškų skirtumu(35:25). Po didžiosios pertraukos situacija vis blogėjo, o į nokautą „Birštonas“ buvo pasiųstas ketvirtajame kėlinyje. Nors net trys kurorto ekipos žaidėjai pelnė po 20 (Mindaugas Knyšius -20) ir daugiau (Mantvydas Gečionis – 22 ir Darius Kuzmickas – 24) taškų bei buvo akivaizdžiai laimėta kova po krepšiais, prastas pataikymas iš dvitaškio zonos nubraukė visas pastangas ir nulėmė pralaimėjimą net 24 taškų skirtumu (97:121).

Juodas vasaris turi baigtis. Ar tai atsitiks? Ateik į Birštono gimnazijos sporto salę vasario 25 d. 14.30 val.