„Birštono“ krepšininkai pergalingai pradėjo LMMKL čempionatą

IMGP53951

Skirmantas Donėla

Spalio 17 d. prasidėjo Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lygos čempionatas, kuriame mūsų kraštą atstovauja vienintelė „Birštono“ komanda.
Startinį čempionato mačą „Birštono“ ekipa, kurioje savo jėgas suvienijo Birštono ir Prienų krepšininkai, žaidė išvykoje su Juškonių KK „Pauliukai“ komanda.
Startas pavyko. Varžovai buvo įveikti rezultatu 86:74 (28:29, 18:11, 25:23, 15:11).
Jau pirmajame kėlinyje žaidžiančiojo trenerio Manto Jančiausko auklėtiniai parodė, jog nesiruošia leisti aikštelės šeimininkams šeimininkauti (28:29). Antrajame kėlinyje dominavo gynybinis krepšinis, kuris buvo parankesnis „Birštono“ krepšininkams. Po dviejų kėlinių kurorto komanda įgijo 6 taškų persvarą (40:46).
Antroje rungtynių pusėje svečiai jau nebepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir po kiekvieno kėlinio tik didino persvarą. Po trijų kėlinių M. Jančiausko komanda pirmavo 8 taškų skirtumu ( 63:71), o rungtynes „Birštono“ krepšininkai laimėjo turėdami 12 taškų pranašumą (74:86).
Kurorto komandoje nesustabdomas buvo Mindaugas Knyšius. Jo sąskaitoje 25 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai. Po 15 taškų pelnė Rokas Marcinkevičius ir Darius Kuzmickas (7 atkovoti kamuoliai). Sėkmingai kamuolius dalino Raimundas Gerbutavičius (7), kuris taip pat pelnė 14 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Komandos treneris M. Jančiauskas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog pirmajame kėlinyje nepavykdavo apsiginti ir gelbėjo geras puolimas. Pasak trenerio, situacija pagerėjo, kai pasisekė pagerinti gynybą. Ir nors ketvirtajame kėlinyje varžovai buvo sumažinę skirtumą iki 6 taškų, gerai sužaista rungtynių pabaiga užtikrino pergalę.
Anot M. Jančiausko, grupėje nėra silpnų komandų, todėl reikės kaip reikiant paprakaituoti kiekvienose rungtynėse.

Spalio 24 d. Birštono gimnazijos salėje kurorto komanda susitiks su Beižionių SK „Gija“ krepšininkais. Rungtynių pradžia 13.00 val.