„Birštono” krepšininkai patyrė dar du pralaimėjimus

Mažųjų miestelių krepšinio lygoje žaidžiantys „Birštono” krepšininkai kalėdinių atostogų išeina gana prastos nuotaikos. Kurorto komanda patyrė dar du pralaimėjimus ir „A” diviziono Pietų grupėje nukrito į ketvirtąją vietą. Deja, bet abu pralaimėjimai buvo patirti savoje aikštelėje.

Gruodžio 10 d. Manto Jančiausko komanda dramatiškoje kovoje penkių kėlinių mače turėjo pripažinti Beižionių SK „Gija” pranašumą rezultatu 84:89 (20:20, 12:13, 17:20, 25:21, 10:13). Pagrindinis rungtynių laikas pasibaigė lygiosiomis (74:74), bet pratęsimo metu sėkmė lydėjo svečius iš Beižionių.

Mantvydas Gečionis. kvitrina.com archyvo nuotrauka.

„Birštono” komandoje daugiausiai taškų pelnė Martynas Gečionis (27), 14 taškų Mindaugo Knyšio sąskaitoje, 12 – Roko Marcinkevičiaus, po 10 taškų įmetė Raimundas Gerbutavičius ir Vaidas Palaikis.

SK „Gija” gretose 17 taškų pelnė stakliškietis Eigirdas Keblikas.

Gruodžio 17 d. „Birštono” komandą nugalėjo Kruonio „Žaibo” krepšininkai. Tris kėlinius vyko tolygi kova. Po dviejų kėlinių vis dar pirmavo aikštelės šeimininkai (34:26). Deja, po didžiosios pertraukos svečiai iš Kruonio perėmė iniciatyvą ir po trijų kėlinių pirmavo 11 taškų (46:57). Ketvirtajame kėlinyje „Birštono” žaidimas visiškai išsiderino, o varžovai žaidė galingai ir sutriuškino aikštelės šeimininkus 23 taškų skirtumu (55:78).

„Birštono” komandai Martynas Gečionis pelnė 18 taškų, Mindaugas Knyšius – 10.