Birštono komanda neatsilaikė prieš „Trakus“ ir patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės

IMGP1723

Vasario 25 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė namų RKL čempionato rungtynes su „Trakų“ komanda. Prieš rungtynes Birštono krepšininkai lyg ir buvo nusiteikę nutraukti penkių pralaimėjimų seriją, bet, deja, nesugebėjo išlipti iš duobės.

Trakams atstovaujanti komanda jau pirmajame kėlinyje paėmė visas žaidimo gijas į savo rankas (21:31). Po dviejų kėlinių birštoniečių taškų deficitas siekė 20 (40:60). Po didžiosios pertraukos, kaip besistengė aikštelės šeimininkai pakreipti žaidimo eigą savo pusėn, jiems nepavyko.Tiesa, „Milastos“ krepšininkams pavykdavo trumpais momentais mažinti skirtumą, bet bendros tendencijos buvo aiškios – šiandien jie atsidūrė gilioje žaidybinėje duobėje. Patirtas šeštas iš eilės pralaimėjimas, o komandos žaidimas liūdina (89:112).

Komandai nepadėjo ir 28 Edvardo Vetrenkos ( 11 atkovotų kamuolių) pelnyti taškai. Vytautas Jakubaitis į varžovų krepšį įmetė 18 taškų, Dominykas Jurgelionis – 15.