„Birštono“ išvyka į Beižionis nebuvo sėkminga

Rokas Marcinkevičius  buvo aktyvus, bet bjo komanda pralaimėjo.

Rokas Marcinkevičius buvo aktyvus, bet jo komanda pralaimėjo.

Lapkričio 26 d. „Birštono“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su SK „Gija“ komanda. Deja, bet prastai sužaistas antrasis kėlinys (15:23) nulėmė rungtynių baigtį. Aikštelės šeimininkai buvo geresni ir iškovojo pergalę 11 taškų skirtumu – 65:54 (15:15, 23:15, 14:11, 13:13). „Birštono“ komandoje net du žaidėjai surinko dvigubą dublį – Rokas Marcinkevičius (12 taškų, 13 atkovotų kamuolių) ir Raimundas Gerbutavičius (11 taškų, 11 atkovotų kamuolių). O daugiausiai taškų į komandos krepšelį pridėjo Mantvydas Gečionis (13).

Nugalėtojams 8 taškus pelnė Birštone gyvenantis stakliškėnas Eigirdas Keblikas.

Pirmasis kėlinys pasibaigė taikiai (15:15), bet antrajame aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir prieš didžiąją pertrauka įgijo 8 taškų persvarą (38:30).

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino, bet rungtynių eiga nebuvo palanki „Birštono“ komandai. Trečiajame kėlinyje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 11 taškų (52:41). Ketvirtajame kėlinyje kurorto komandai nepavyko perimti iniciatyvos ir rungtynės baigėsi pralaimėjimu (65:54).