Birštono gimnazijos abiturientas Stakliškėse pradeda savo, kaip verslininko, kelią

IMG_4467


Vilija Čiapaitė, Vidmantas Venclovas

Liepos 20 d. Stakliškėse duris atvėrė prekybos įmonių aljanso „AIBĖ“ parduotuvė. Ją valdo mažoji bendrija „Marlukas“, kurios vadovas Lukas Marčiulionis, ką tik baigęs Birštono gimnaziją, iškart pasinėrė į verslo vandenis. Tiesa, vaikinas turi gerą užnugarį – jo tėvai Asta ir Ervinas ne naujokai prekyboje. Jie sėkmingai veikia Birštono savivaldybėje.  Prieš atidarant parduotuvę įvyko oficiali ceremonija, kurios metu patalpas pašventino Stakliškių bažnyčios klebonas Laurynas Visockas. Prie sveikinimų prisidėjo ir Stakliškių seniūnijos seniūno pavaduotoja Daina Vaitkevičienė, draugai ir pažįstamieji.

Taigi jau nuo šiandien, liepos 20 d., kiekvienas užėjęs galėjo įsigyti ne tik maisto, bet ir buitinių prekių. Beje, atidarymo metu klaidžiodama tarp prekėmis pripildytų lentynų, norėjau įsitikinti, ar mane, gyvenančią toli nuo centro, patenkintų ne tik prekių kokybė, bet ir pasirinkimas, šviežumas, kainos. Ir, patikėkit, atradau viską: nuo smulkmenų iki maisto gyvūnams, pieno, pieno produktų, rūkytų ir vytintų mėsos gaminių, vaisių ir daržovių (beje, šviežių), saldumynų, gardžios duonos, vaisvandenių, mineralinio vandens.

20230720_160146

O ir visų prekių neišvardinti. Smagu, kad jos išdėstytos patraukliai, sumaniai. Pasak Luko, prekių papildymas visada bus laiku, tuščių vietų lentynose tikrai nebus. Beje, didelis dėmesys bus skiriamas ir vaikams bei vyresnio amžiaus klientams. Čia taip pat bus prekiaujama Ervino Marčiulionio kepyklos skanėstais, tad nebereikės dardėti autobusais jų parsigabenti iš Birštono. Malonu buvo išgirsti, jog bus galima įsigyti mėsainių, kuriuos vietoje bus galima pašildyti.

 

Ir dar. Parduotuvėje įrengtas kavos aparatas, todėl bus galimybė nusipirkti ne tik juodos, bet ir kavos su pienu.  Gera bus kiekvienam – ir važiuojančiam pro šalį, ir skubančiam į darbą. Šaldytuvuose kiekvienas galės rasti šaldytų pusfabrikačių, ledų ir kitokių produktų. 

 Ypač šaunu, jog atėjus į parduotuvę iš karto žvilgsnis užkliūna už akcinių pasiūlymų.  Beje, užsukančius apsipirkti aptarnaus vietinės pardavėjos Vida ir Rima. Parduotuvė įsikūrė patogioje pirkėjui vietoje, tad reikia tikėtis, jog vietiniai ar pravažiuojantys pamėgs šią jaukią ir pilną įvairių prekių parduotuvę, kuri, mano įsitikinimu, kiekvieną džiugins patraukliomis kainomis.

Taip pat skaitykite