Birštono gatvės pasipuošė nebūdinga kurortui reklama (papildyta)

_IGP4845kvitrina.com

Birštono viešoji erdvė, pasak atsakingų savivaldybės darbuotojų, visada turi teikti tik teigiamas emocijas ir atitikti kurortui keliamiems aukštiems reikalavimams. Bet, deja, neretai kalbos lieka kalbomis, o faktai kalba patys už save.
Štai į redakciją paskambinę žmonės piktinosi, jog  kurorte ant apšvietimo stulpų pritvirtinta estetiškai nevykusi reklama. Pasak Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus V.V. Revucko, į savivaldybę kreipėsi koncertinė firma su prašymu suteikti vietą surengti koncertą bei leisti pakabinti renginio reklamą Jaunimo gatvėje. Anot direktoriaus, tai galima pasakyti tradicinis renginys, kuris vyksta kasmet. Tiesa, praeitais metais koncertas neįvyko dėl mažo susidomėjimo.
Birštono miesto tvarkymo tarnybos direktorius Algirdas Kederys naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog pritvirtinta reklama stulpų negadina, todėl nėra pagrindo neleisti jos kabinti, o apie estetinius reikalavimus turi nuspręsti atsakingi už tai specialistai. Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis pripažino, kad pritvirtinta prie stulpų renginio reklama nebūdinga kurortui. Anot kultūros centro vadovo, Birštone yra sukurti specialūs stendai reklamai kabinti, todėl būtų gerai, kad visi laikytųsi nustatytos tvarkos.
Jau teko išgirsti iš kelių valdininkų, kad šis atvejis smulkmena ir į ją nereikia kreipti dėmesio. Galbūt jie teisūs, bet kam tada kuriamos tvarkos ir taisyklės, jei jomis niekas nesivadovaus.

P.S.

Liepos 22 d. redakciją pasiekė Birštono savivaldybės administracijos direktoriaus V. V Revucko pasirašytas raštas, kuriame savivaldybė nepritarė renginio organizatorių prašymui įrengti reklaminius stendus ant šviestuvų atramų.

(6.11.)-SR-1021

Taip pat skaitykite