„Birštono Doleta“ – krepšinio 3×3 turnyro „Pakuonis ’23“ nugalėtoja 

IMGP6080

kvitrina.com

Rugpjūčio 12 d. Pakuonyje vyko, jau tapęs tradiciniu, krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo 16 komandų iš Lietuvos ir Lenkijos.

Komandos buvo suskirstytos į keturias grupes. A grupėje visas pergales iškovojo „Polonia 3×3 Warszawa“ ir tapo grupės nugalėtoja. Antrąją vietą su dviem pergalėmis užėmė komanda „Abi Kairės“. B grupėje pirmąją vietą iškovojo komanda „Jaunimas“, o antrą kelialapį į ketvirtfinalį sugriebė „Birštono Doletos“ komanda. C grupėje į ketvirtfinalį žengė „Šilavotas“ (3 pergalės) ir „Dainava“ (2). D grupėje nugalėjo „Legiono“ krepšininkai. „Birštono SC – Doleta“ komanda buvo antra. 

Ketvirtfinalio poras sudarė: „Polonia 3×3 Warszawa“ – „Dainava“, „Legionas“ – „Birštono SC Doleta“, „Jaunimas“ – „Birštono Doleta“, „Šilavotas“ – „Abi Kairės“. 

Dainava“ pranoko svečius iš Lenkijos (16:7), „Legionas“ įveikė „Birštono SC Doleta“ (14:8), „Birštono Doleta“ atsirevanšavo „Jaunimui“ (12:6), „Šilavotas“ susitvarkė su „Abi Kairės“ (11::7). 

Pusfinalyje „Dainava“ po dramatiškos kovos nusileido „Legiono“ komandai (14:16). Antrajame pusfinalyje „Birštono Doleta“ nepaliko jokių vilčių „Šilavoto“ komandai (17:7). 

Kovoje dėl trečiosios vietos „Šilavoto“ krepšininkai įveikė „Dainavos“ komandą (11:7) ir užėmė trečiąją vietą. Finale „Birštono Doleta“ krepšininkai lengvai įveikė „Legiono“ krepšininkus (21:7) ir tapo turnyro nugalėtojais.

Taip pat skaitykite