Birštoniškis Matas svajoja apie studijas JAV ir tobulėjimą irklavime

342854028_629467365697725_926899441583177010_n

Viktoras Arbačiauskas
kvitrina.com

Šeštus metus irklavimu gyvenantis Matas Černevičius prieš keletą dienų laimėjo Trakuose vykusią atranką į šalies jaunių rinktinę ir gegužės pabaigoje vyks į Europos jaunių irklavimo čempionatą Prancūzijoje. Nors Matas Trakuose visus konkurentus aplenkė vienviečių ir dviviečių (kartu su porininku) valčių klasėje, bet į Europos irklavimo čempionatą vyks kovoti dviviečių valčių klasėje kartu su Domantu Janicku. 

Prieš išvykdamas į pasiruošimą stovyklą Trakuose Matas davė trumpą interviu apie rodomus rezultatus ir svajones.

Pasak jo, nors atrankos regatos metu oro sąlygos buvo gana sudėtingos, džiaugėsi pasiektu rezultatu ir užplūdo malonus jausmas, kad įdėtas darbas duoda rezultatus. „Atėjau į irklavimą „užsikrėtęs“  nuo brolio Pauliaus. Panorau būti kaip jis. Irklavimo treniruotės tapo įprastu gyvenimo dalyku, o sunkus darbas virsta gerais rezultatais ir suteikia gerą jausmą. Europos čempionate tikslas – patekti į TOP dešimtuką, o galutinė vieta ten ir paaiškės“, – mintimis dalijosi Matas. 

Birštono gimnazijos vienuoliktokas svajoja apie mokslus JAV ir tolimesnį tobulėjimą irklavime. „Labai mėgstu geografiją. Bendrai savo mokslus vertinu ganėtinai gerai“, – teigė būsimo Europos irklavimo čempionato dalyvis.

Taip pat skaitykite