Šventė draugams ir bendraminčiams


Silvija Navickienė

Pavasarį Birštono meno mokykla pradės tradiciniu ir labai laukiamu renginiu – šeštuoju tarptautiniu ansamblių festivaliu-konkursu „Muzikuokime drauge – 2012“. Šis renginys neeilinis, nes skirtas ypatingai progai – meno mokyklos 35-mečiui.

Festivalyje laukiami įvairios sudėties instrumentais turtingi mokinių ansambliai iš įvairių Lietuvos vietovių, tikimasi sulaukti svečių ir iš užsienio. Tiesa, pasak meno mokyklos direktorės Laimutės Raugevičienės, kol kas tenka nusivilti – negali atvykti svečiai iš Estijos ir Latvijos, dar šiek tiek vilčių puoselėjama dėl daugpiliečių dalyvavimo. Tad nors ir liūdna, kad susirinks ne tiek dalyvių, kiek tikėtasi, tačiau festivalis vis tiek įvyks ir taps dar viena smagia švente draugams ir bendraminčiams, proga pasimatyti ir susipažinti, pasilygiuoti ir pasimokyti vieniems iš kitų. Visi ansambliai ir juos parengę mokytojai bus apdovanoti Birštono meno mokyklos padėkos raštais, o 1-osios, 2-osios ir 3-iosios vietų laimėtojai – konkurso diplomais. Be to, konkurso dalyviai galės pretenduoti ir į specialųjį apdovanojimą, skiriamą už kūrinio originalumą, įtaigią atlikimo interpretaciją ir kitus ypatingus nuopelnus.

Meno mokyklos mokiniai ir mokytojai labai laukia šios svarbios jaunųjų muzikų šventės ir nuoširdžiai stengiasi, kad pavyktų kuo maloniau priimti svečius, kad jie prisimintų Birštoną ir jo žmones tik iš geriausios pusės.

Taip pat skaitykite