Birštone varžėsi geriausieji Lietuvos petankės meistrai

IMGP9589

kvitrina.com

Gegužės 28–29 dienomis Birštone vyko Lietuvos petankės vienetų ir precizinio išmušinėjimo čempionatai, kuriuose dalyvavo ir mūsų krašto petankės meistrai. 

Vyrų vienetų čempionate varžėsi 24 dalyviai. Po keturių atrankos etapų buvo suformuoti 3 aštuntukai, kurie pratęsė kovas A, B, C finaluose. 

Į A finalą pateko Vytautas Gedminas, į B – Vytautas Vaitkevičius ir Paulius Bagdanavičius, C – Linas Andriekus. 

Birštonietis Vytautas Gedminas A finalo ketvirtfinalyje rezultatu 9:5 įveikė V. Burneiką, bet pusfinalyje turėjo pripažinti A. Burneikos pranašumą (6:12). Kovoje dėl trečiosios vietos birštonietis 13:6 nugalėjo P. Ramanauską ir iškovojo bronzos apdovanojimą. 

B finalo ketvirtfinalyje prieniškis Vytautas Vaitkevičius 13:9 įveikė G. Pažemecką, o Prienų rajone gyvenantis Paulius Bagdanavičius turėjo pripažinti E. Kievišo pranašumą (6:13). Kitame etape V. Vaitkevičius nusileido V. Jurgaičiui (12:13), o P. Bagdanavičius – P. Gaškai (8:13). 

Kovoje dėl trečiosios vietos B finale V. Vaitkevičius įveikė G. Pažemecką rezultatu 13:9 ir bendroje įskaitoje iškovojo 11-ąją vietą. P. Bagdanavičius savo kovas taip pat užbaigė pergale, įveikdamas G. Pažemecką (13:9) ir bendroje įskaitoje liko 15-as.  

Linas Andriekus C finalo kovas pradėjo dviem pralaimėjimais. Tiesa, trečiąją kovą jis laimėjo ir bendroje įskaitoje užėmė 23-iąją vietą. 

Moterų vienetų čempionate Prienų rajone gyvenanti Irma Bagdanavičienė iškovojo 4-ąją vietą, o birštonietė Greta Gedminaitė – 6-ąją. 

Precizinio išmušinėjimo čempionais tapo birštonietis Robertas Travkinas ir Irma Bagdanavičienė. Pakumprietis Paulius Bagdanavičius buvo trečias. 

Lietuvos čempionais tapo Inga Ginkevičiūtė ir Almantas Burneika.

Taip pat skaitykite