Birštone užfiksuotas greičio rekordas – 109 km per valandą

multaradar_c_1Balandžio 18 -19 dienomis Birštono PK vykdė saugaus greičio reidą. Kurorte „šeimininkavo“ mobilusis greičio matuoklis ir jo laimikis buvo neįtikėtinai gausus. Pasak Birštono PK viršininko Rolando Stikliaus, per reidą buvo nustatyta virš 100 pažeidėjų.
Didžiausia dalis jų į mobiliojo greičio matuoklio pinkles pateko per pirmąjį matavimo vakarą (apie 60).
R. Stikliaus teigimu, pavasarį visada padaugėja avarijų ir kelių eismo taisyklių nepaisymo atvejų, nes po žiemos atsiranda noras pajusti greitį, o ir eismo dalyvių skaičių papildo tie, kurie žiemą stato automobilius „pailsėti“.
Tarp pažeidėjų buvo ir gerai Birštone žinomų žmonių.
Tiesa, pagal kvitrina.com turimą informaciją, greičio matuoklis „nuskalpavo“ nemažai tų, kurie važiavo protingu greičiu (iki 60 km per valandą), nes buvo fiksuojami visi automobiliai, kurie važiavo greičiau negu 55 km per valandą.
Kitoje teritorijoje toks greitis nebūtų laikomas pažeidimu. Deja, Birštono Saugaus eismo komisija yra nusprendusi tokiu būdu kovoti su greičio mėgėjais, bet kaip visada smogė tiems, kurie laikosi greičio protingumo ribų.
Beje, šio reido metu buvo užfiksuotas ir rekordas. Portalo žiniomis, vienas greičio mėgėjas važiavo net 109 km per valandą greičiu.

Taip pat skaitykite