Birštone triukšmingai įžiebta natūrali 12 metrų aukščio žaliaskarė

Jokūbo Dargio nuotrauka

kvitrina.com

Gruodžio 2 d. Birštono kurortas virto tikru Kalėdų Senelio miestu. Į natūralios 12 metrų aukščio Kalėdinės eglės įžiebimą susirinko įspūdingas žmonių skaičius. J. Basanavičiaus aikštė ir jos prieigos buvo visiškai užpildytos. Šventę pradėjo nuostabūs vaikų kolektyvai – „Linksmasis Do“ ir „Demo“. Jie sukūrė tikrą šventinę nuotaiką. Savo pasirodymą surengė ir ugnies meistrai. 

Birštono gyventojai ir svečiai iš įvairių šalies vietovių šiltai pasitiko dainininkę Jūratę Miliauskaitę. Šių metų Kalėdinės eglės įžiebimas, kaip visada, išlaikė tradicijas ir pažėrė naujovių. Šventę pradėjo šelmiškas tradicinis oreivių paradas. Jie sušildė ne tik J. Basanavičiaus aikštės prieigas, bet ir ne vieną kurorto gatvę.

Aikštėje veikė Kalėdinės mugės palapinės. Bet buvo ir netikėtumų. Išgirdę Kalėdų Senelio balsą, susirinkusieji pradėjo ieškoti, iš kur jis sklinda.

Šį kartą Senelis sveikino šventės dalyvius ne nuo scenos, o nuo šalia aikštės esančio namo balkono. Po akimirkos prie jo prisijungė ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri pasveikino susirinkusius, palinkėjo geros kloties ir laimingai sulaukti Kalėdinio laikotarpio. Ir tada sužibo Kalėdinė eglė. Natūrali žaliaskarė nušvito lyg nusagstyta mažais perliukais, o scenoje pasirodė DJ Jovani ir pratęsė šventės linksmybes.

Taip pat skaitykite