Birštone svečiavosi gydytojai iš Sankt Peterburgo

Lapkričio 30 d. Birštone svečiavosi 40 gydytojų grupė iš Sankt Peterburgo, kurių vizito tikslas buvo apsilankyti Birštono kurorte ir susitikti su sanatorijų „Versmė“ ir „Tulpė“ gydytojais, apsikeisti gerąja patirtimi.

Šią kelionę organizavo Michail Bartaševič iš Sankt Peterburgo. Svečiai susipažino su Birštonu, jiems buvo organizuota ekskursija po miestą. Kaip buvo numatyta darbotvarkėje, „Karališkoje rezidencijoje“ Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė susitiko su svečiais, pristatė Birštono kurorto plėtros viziją. Apvalaus stalo diskusijoje taip pat dalyvavo savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Lietuvos kurortų asociacijos direktorė Jurgita Kazlauskienė, VŠĮ „Tulpės“ sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė bei FMR skyriaus vedėja Aušra Mituzaitė ir AB sanatorijos „Versmė“ direktoriaus pavaduotojas Dalius Skindaras bei gydytoja Dita Bazelienė. Birštono sanatorijų atstovai svečiams pristatė siūlomas paslaugas, gydymo metodus ir reabilitacijos galimybes. Gydytojai iš Sankt Peterburgo teiravosi apie sąlygas reabilitacijai, kas sanatorijose gali būti taikoma įvairaus pobūdžio susirgimams gydyti. Jiems buvo aktualu, kokius gydymo ir reabilitacijos metodus naudoja Birštono kurorto sanatorijos ir kokios galimybės bendradarbiauti.
Svečiai padėkojo Birštono vadovybei už įvykusį dalykinį susitikimą ir galimybę susipažinti su kurorto teikiamomis paslaugomis.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite