Birštone septintą kartą buvo apdovanoti geriausieji krašto mokyklų sportininkai

1-167

Karolis Urba

Kovo 31 d. VšĮ „Krašto vitrina“ į Birštono kultūros centro fojė sukvietė 24 geriausius Birštono ir Prienų krašto mokyklų sportininkus bei jų mecenatus, rėmėjus ir partnerius į VII apdovanojimus „Obuolys“.

Pirmą kartą jie buvo organizuoti 2016 metais. 2021 m. dėl Covid pandemijos renginys neįvyko.

Idėja pagerbti krašto mokyklų geriausius sportininkus, pasak VšĮ „Krašto vitrina“ vadovo Vaclovo Sinkevičiaus, gimė spontaniškai, nes mokyklose auga daug sportuojančio jaunimo.

1-67

Pagrindiniu idėjos įgyvendinimo faktoriumi tapo finansavimo užtikrinimas. Smagu, kad idėją palaikė verslas ir privatūs asmenys.

Apdovanojimai jau turi savo nuolatinius rėmėjus ir tuos, kurie prisijungė neseniai arba pirmą kartą. Visi 24 „obuoliai“ turi savo mecenatus,  o bendrai renginį remia krašto sveikatingumo įstaigos, verslo įmonės ir privatūs asmenys. Be rėmėjų pagalbos idėja nebūtų įgyvendinta.

Šiais metais apdovanojimų „Obuolys“ mecenatais tapo 17 rėmėjų. Jų dėka stiklo meistrai Paulius ir Laura pagamino išskirtinio grožio 24 obuolius. Renginio dvasią kūrė Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro ansamblis „Cukraus pudra“, Birštono meno mokyklos atlikėjai. Renginį vedė Daiva Venslovienė.

1-162

Kiekvienas nominantas taip pat buvo apdovanotas „Harmony park“ kvietimais į baseino ir pirčių kompleksą. Prizus įteikė Darius Šeškevičius, UAB „Aipek“. Masažo meistrė Aušra Sarnickienė pasirūpins „Cukraus pudros“ ir kitų renginio dalyvių gera savijauta. Renginį įamžino fotografas Linas Andriekus.

Nominacijų mecenatams buvo įteikti simboliniai obuoliukai.

Taip pat skaitykite