Birštone – nemokamas „Kino pavasario“ filmo „Trumanas“ seansas

Kadras is filmo TRUMANAS 2

 Didžiausias Lietuvoje kino festivalis „Kino pavasaris“ tęsiasi ir vasarą: projektas „Kino karavanas“ į Lietuvos miestus atveža publikos mylimiausius festivalio filmus. Šeštadienį, rugpjūčio 13 d., ateis Birštono eilė.

 Aikštėje prie sanatorijos „Tulpė“ 21.30 val. atėję žiūrovai nemokamai išvys žiūroviškiausią šių metų „Kino pavasario“ filmą, ispanų dramą „Trumanas“.

Trečius metus vykstančio „Kino karavano“ seansai šiemet jau buvo surengti Kelmėje, Raseiniuose, Gargžduose, Druskininkuose, Trakuose, Telšiuose, Birštone, Šiauliuose, Anykščiuose, Šakiuose, Biržuose ir daugelyje kitų Lietuvos miestų.

Apie filmą „Trumanas“ („Truman“, rež. Cesc Gay, Ispanija, 110 min, su liet. sub., N-13)

https://www.youtube.com/watch?v=2FeccZq_Esk

 

Chulianas (Ricardo Darínas) ir Tomas (Javieras Cámara) po daugelio metų susitinka praleisti kelių dienų, tačiau jų pasimatymas tampa ir atsisveikinimu. Chulianui diagnozuota paskutinė vėžio stadija. Jis nutaria nesigydyti, o sutvarkyti visus svarbiausius reikalus: išdalyti savo nuosavybę, surengti savo paties laidotuves ir, svarbiausia, surasti naujus namus savo mylimam šuniui Trumanui. Šis filmas – draugystės ir meilės elegija. Šmaikštus ir nuoširdus drąsos susitaikyti su artėjančia mirtimi portretas.

 

„Aktorių duetas sukuria įtikinamus ir daugiasluoksnius personažus, įkūnydami platų jausmų spektrą“, – sako prie „Kino pavasario“ programos sudarymo prisidedanti Mantė Valiūnaitė.

Taip pat skaitykite