Birštone ir Prienuose dirbantys vaikų krepšinio treneriai sėkmingai augina krepšininkų kartą

IMGP9259

Karolis Urba

kvitrina.com


Už nugaros likę 2022 metai Birštono ir Prienų krepšinio komandoms, kurios rungtyniauja MKML Vaikų lygoje ir Moksleivių krepšinio lygoje (MKL), buvo gan sėkmingi.

Prienų KKSC krepšininkai žaidžia keturiose amžiaus grupėse: 2008 m. (B divizionas, Paulius Ivanauskas), 2009 m. (C divizionas, Mantas Jančiauskas), 2010 m. (C divizionas, Mantas Jančiauskas), 2011 m. (B pogrupis, Paulius Ivanauskas).

285790326_556858896043570_3266609227381777182_n

U15 čempionate Pauliaus Ivanausko treniruojama komanda žaidžia antrajame pagal pajėgumą MKL divizione. Treneris pripažįsta, jog komandą palikus vienam iš lyderių situacija gan sudėtinga. Pasak P. Ivanausko, tėvai nutarė, jog vaikinukas tobulės aukštesniame divizione, todėl sunku tikėtis pergalių. Praeitais metais komanda iškovojo tik vieną pergalę ir patyrė 8 pralaimėjimus, bet treneris tiki, jog, kaip nebūtų sudėtinga, dar bus ne viena pergalė.

Kita U12 čempionate žaidžiančia P. Ivanausko komanda pirmauja – iškovotos penkios pergalės iš penkerių žaistų rungtynių.

DSC_0219-scaled

Sėkmingai MKL čempionatuose žaidžia Prienų KKSC trenerio Manto Jančiausko auklėtiniai.

U13 čempionate prieniškiai yra iškovoję penkias pergales ir patyrę dvi nesėkmes, o U14 čempionate iškovotos keturios pergalės, patirti du pralaimėjimai. „Smagu, kad komandos laimi ir rodo gerus rezultatus, bet man asmeniškai rūpi žaidėjų tobulėjimas ir aš to siekiu treniruotėse“, – teigė Mantas Jančiauskas. Pasak trenerio, jis kartu su auklėtiniais jau kartu šešerius metus ir sunkus darbas treniruotėse duoda rezultatus.

Prienų KKSC komandos žaidžia ir Marijampolės krepšinio mėgėjų Vaikų lygoje.

P. Ivanausko komandos sezono pradžioje sužaidė skirtingai. 2011–2012 metų amžiaus komanda čempionate žengia pergalingai – iškovotos keturios pergalės iš keturių galimybių. 2007–2008 m. amžiaus komandai sezono pradžia ne tokia sėkminga. Vaikinai pralaimėjo dvejas rungtynes, bet treneris įsitikinęs, jog šiais metais komanda stos į pergalių kelią.

IMGP5988

MKML Vaikų lygoje žaidžia ir Birštono sporto centro komanda (treneris Aurimas Liuiza), kuri sezono pradžioje iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą. A. Liuiza  mano, jog šiais metais komandai pavyks pagerinti žaidimo kokybę  ir iškovoti dar ne vieną pergalę.

Mūsų krašto komandų rezultatai rodo, jog trenerių darbas sėkmingas ir krepšinis krašte vystomas tinkama linkme.

Taip pat skaitykite