Birštone draugiškomis rungtynėmis pakrikštyta nauja universali aikštelė

Gruodžio 14 d. Birštone įvyko oficialus naujos universalios aikštelės šalia teniso kortų krikštas – buvo sužaistos draugiškos futbolo rungtynės tarp Birštono SC ir Prienų „Ąžuolo“ vaikų komandų (Treneris Kęstas Joneliūnas). Azartiškas rungtynes rezultatu 9:8 laimėjo „Ąžuolo“ komanda.

Jaunųjų futbolininkų mačą stebėjo ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri prisipažino, kad vaikystėje ne kartą gynė vartus nuo vaikinų smūgių. Savivaldybės vadovė surengtoje improvizuotoje spaudos konferencijoje patvirtino, jog kurorto valdžia rimtai žiūri į universalios arenos statybas. Tiesa, N. Dirginčienė neprognozavo, kada arena galėtų būti pastatyta, bet pabrėžė, jog kitais metais bus ruošiamas projektas.

Merė taip pat teigė, jog centrinio parko rekonstrukcijos projekto generalinis rangovas UAB „Rūdupis“ patikino, kad visi darbai bus užbaigti laikantis sutarties.

Sporto aikštelių atidarymo ceremonijoje taip pat dalyvavo Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius, Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis, Birštono SC direktorius Saulius Smailys bei treneriai Laura Makštutienė ir Vidas Kapačinskas.

Po šio projekto įgyvendinimo kompleksą sudaro trys teniso kortų ir viena universali aikštelės. Dviejų papildomų aikštelių įrengimą finansavo Birštono savivaldybė ir Kūno kultūros ir sporto departamentas. Aikštelės buvo įrengtos per pakankamai trumpą laiką. Neseniai atlikti ir gerbūvio darbai.

Pasak merės N. Dirginčienės, džiugina, kad kurorte jau dabar yra pakankamai sporto ir sveikatingumo aikštelių.

Taip pat skaitykite