Birštonas pirmąkart priims Lietuvos moterų futsal finalinį ketvertą

birstonas-1024x683

2023 metų Lietuvos moterų salės futbolo čempionato kulminacija įvyks kovo 5 dieną, naujutėlaitėje Birštono sporto ir sveikatingumo centro salėje.

Šis modernus daugiafunkcis sporto kompleksas, esantis Birštone (Kęstučio g. 14) yra pritaikytas surengti salės futbolo rungtynes, o tribūnos talpina iki 300 žiūrovų.

Čempionato finalinį ketvertą galės regėti ne tik vietos sporto aistruoliai, bet ir įsijungę futbolas.tv svetainę, kurioje bus tiesiogiai transliuojamos dvejos rungtynės.

Nuo 12 valandos įvyks rungtynės dėl trečios vietos. Skambiu ir gausiu žiūrovų palaikymu spėjusi pagarsėti FK „Vilkija“ varžysis su Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipa.

Nuo 15 valandos ant parketo vyks kova dėl Lietuvos čempionių titulo. Praeito sezono laimėtojai FA „Šiauliai“-ŠSG komandai iššūkį mes Gargždų FK „Banga“.

Pažymėtina, kad į finalinį ketvertą patekusios komandos jau buvo susitikusios grupių etape. Vilnietės tąkart nugalėjo vilkijietes rezultatu 6:3, o šiaulietės įveikė gargždiškes rezultatu 5:1.

Čempionatą vykdanti Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) rūpinasi moterų salės futbolo populiarinimu Lietuvoje ir džiaugiasi, kad pirmą kartą tokio rango rungtynės vyks Birštone.

„Norėčiau padėkoti Birštono sporto ir sveikatingumo centrui už galimybę pirmą kartą rengti Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinį ketvertą šioje salėje. Birštonas visada buvo draugiškas miestas sportui. Žinome, jog į šį miestą visada norėsis sugrįžti, kadangi puiki infrastruktūra bei sąlygos leidžia sportininkėms varžytis puikiomis sąlygomis“, – sakė LMFA generalinė direktorė Milda Liužinaitė.

Taip pat skaitykite