„Birštonas“ nestabdo. Savo sirgalių akivaizdoje įtikinamai įveikė svečius iš Ukmergės

IMGP8733

Spalio 29 d. Birštono „Birštonas“ krepšininkai žaidė pirmąsias namų rungtynes RKL „B“ diviziono čempionate. Prieš tai abejas išvykos rungtynes Aurimo Liuizos auklėtiniai laimėjo, todėl susirinkę sirgaliai laukė tik pergalės. Krepšininkai nenuvylė birštoniečių ir įtikinamai įveikė svečius iš Ukmergės (95:74). Komandą į pergalę vedė 21 tašką tolimais metimais pelnęs Andrius Gedminas. Po 14 taškų į varžovų krepšį įmetė Dominykas Jurgelionis ir Edvardas Vetrenka (10 atkovotų kamuolių), 10 taškų pelnė Kasparas Mikalajūnas.

Birštono“ komanda laimėjo kovą po krepšiais (36/31), mažiau padarė klaidų (15/23) ir perėmė daugiau kamuolių (11/9).

Aurimo Liuizos auklėtiniai rungtynes pradėjo nesusikaupę. Metimai iš po krepšio skriejo pro šalį, o svečiai smaginosi ir praėjus 3 pirmojo kėlinio minutėms pirmavo 7 taškais (0:7). Visgi, kitos 3 minutės buvo sėkmingos aikštelės šeimininkams. Jie laimėjo atkarpą 10:2 ir įgijo pranašumą (10:9). Ir nors svečiai sugebėjo susigrąžinti persvarą (12:15), „Birštono“ krepšininkai per dvi minutes surengė galingą spurtą 12:0 ir po pirmojo kėlinio komandas skyrė 9 taškai (24:15).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai prabilo tolimais metimais. Į varžovų krepšį įkrito net 7 tritaškiai. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 15 taškų (38:23), o po dviejų  kėlinių „Birštono“ komanda jau turėjo 18 taškų persvarą (54:36).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo 16 iki 21 taško, o po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 20 taškų pranašumą (72:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Birštono“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 25 taškų (81:56). Svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 18 taškų (81:63). Bet aikštelės šeimininkai nesiruošė perleisti iniciatyvos į varžovų rankas. labai greitai skirtumas vėl viršijo 20 taškų (93:69).

O rungtynės buvo laimėtos 21 taško skirtumu (95:74).