Birštonas kviečia „įsiregistruoti“ saugiausiame ir ramiausiame šalies kurorte

Jonas Kavaliauskas

Gegužės 14 d. Birštono savivaldybės administracija ir Birštono turizmo informacinis centras organizavo info turą „CHECK IN“ šalies žurnalistams, kurio metu pristatė jiems, pasak Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės, saugiausią ir ramiausią karališkąjį kurortą šalyje. Sveikindama info turo dalyvius savivaldybės vadovė pabrėžė, jog Birštono tikslas – kad kiekvienas atvykęs į kurortą žmogus pasijustų karališkai. Merė pasidžiaugė, kad į kurortą ateina privačios investicijos ir tęsiamos nuo senų laikų puoselėjamos sveikatingumo tradicijos.

Valstybinio turizmo departamento direktorė Jurgita Kazlauskienė sveikindama žurnalistus pasakė, jog pati Birštone ne svečiuojasi, o yra šio kurorto gyventoja ir kiekvieną dieną po darbo iš Vilniaus skuba namo, nes čia nuostabu. Departamento vadovė palinkėjo žurnalistams pajusti emocinį kurorto „užtaisą“ ir perteikti jį skaitytojams.

Savo unikalias paslaugas spaudos atstovams pristatė ir Birštone įsikūrę sanatorijos ir SPA: „Versmė“, „Tulpė“, „Eglė“, „Royal SPA residence“. Taip pat prisistatė „Vytautas Mineral SPA“ kompleksas, kurio kontūrus jau mato kiekvienas, tik įvažiavęs į kurortą.

Apie apgyvendinimo galimybes kalbėjo Birštono TIC direktorė Rūta Kapačinskaitė, o Birštono kultūros centro vadovas Zigmas Vileikis pasidalino mintimis apie artėjančią kurorto šventę.

Žydrūnas Kazlauskas pristatė Pasaulio moterų karšto oro balionų čempionatą.

Po pristatymo info turo dalyviai patys galėjo išbandyti sveikatingumo procedūras, dalyvavo mineralinio vandens garintuvo atidarymo ceremonijoje Centriniame parke.

Birštonas pastaraisiais metais kaip viesulas pradėjo keistis, bet sugeba išlikti ramus, žalias, patrauklus ir su aukšto lygio sveikatingumo procedūromis. Miestas neskuba tapti triukšmingu, atvirkščiai, sparčiai tampa šeimų kurortu.

Taip jau yra – vieną kartą atvykus į Birštoną visada išlieka noras sugrįžti.

Pristatydamas Birštoną Z. Vileikis pasakė, jog jis – ne provincija, o unikali vieta viską pamatyti, išgirsti, pajusti, kas yra geriausio, bet už priimtiniausią kainą.

 

Taip pat skaitykite